Ubytování na zámku Račice (Račice-Pístovice)

Kde se ubytovat, kde se najíst, kam jít za zábavou, kde sportovat či se vykoupat na Vyškovsku. A další užitečné možnosti a odkazy. Přidat KOMERČNÍ SLUŽBU - kontaktujte nás!

Výletník, cestovatel, turista - moderátor/ka: libor.ma

Uživatelský avatar
libor.ma
Moderátor/ka
O výletech: 332
Registrován: pon 07. srp 2017 11:57:19

Ubytování Ubytování na zámku Račice (Račice-Pístovice)

Příspěvek od libor.ma » úte 05. čer 2018 22:47:24

ZÁMEK RAČICE

Zámek Račice je umístěn v malebném prostředí mezi Drahanskou vrchovinou a Moravským krasem. Ubytování na Zámku v Račicích ocení motorkáři, cyklisté, turisté i rodiny s dětmi. Historie Zámku Račice sahá až do 13. století zámecký komplex Vás jistě učaruje.

Předzámčí Zámku Račice disponuje prostornými apartmány se sdílenou kuchyní a koupelnou. Jedná se prozatím o ubytování turistického typu. V apartmánech Zámku Račice je možné ubytovat až 35 hostů současně. Mezi zámeckými pokoji je i jeden romantický dvoulůžkový pokoj v baště u zámecké brány s výhledem na svah zámeckého parku. V budoucnu bude komplex přestavěn na wellness hotel. Celý objekt je zdarma pokryt sítí WiFi.

V areálu zámku je k dispozici prostorné parkoviště pro auta i motorky. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít uzamykatelnou místnost k uložení jízdních kol. Ubytovací zařízení Zámek Račice je držitelem certifikátu Cyklisté vítáni a zařazen do sekce motorkáři vítáni.

Nejlepší odpočinek zažijete v zámecké zahradě, v zámeckém lesoparku, na výletě v překrásném okolí, při grilovačce či pikniku s přáteli, při vyjížďce na koních nebo při turnaji ve Stolním tenise. Zámecký pobyt si můžete užít i s Vaším domácím mazlíčkem. V bezprostřední blízkosti je příroda a cyklostezky.

Zámecký areál je skvělým výchozím místem pro cyklisty, motorkáře i pěší turisty v oblasti Drahanské vrchoviny a Moravského Krasu. Při svém pobytu v areálu račického zámku se můžete vydat třeba cyklostezkou Srdcem jižní Moravy, navštívit unikátní přírodní areál Velká dohoda nebo přírodní park s naučnou stezkou Rakovecké údolí. Navštívit můžete také 10 km vzdálený Vyškov s Dinoparkem, Zoo parkem a Hanáckým statkem. V nedalekých Habrovanech si můžete dohodnout vyjížďku na koních.

Stravování je možné v restauraci vzdálené 5 minut chůze od zámku. Snídaně, obědy i večeře si můžete připravit v zámeckých kuchyních, které jsou u každého pokoje k dispozici.

Zámecké prostředí vyloženě vyzývá k uspořádání společenské akce. Využijte netradiční prostředí, kde se snoubí historická zámecká atmosféra s přírodou lesoparku. K uspořádání Vaší akce Vám rádi poskytneme zámeckou zahradu, nádvoří v areálu zámku nebo krbový sál. Prostory jsou vhodné k pořádání oslav, svateb, firemních akcí nebo komorních koncertů a představení pod širým nebem. Na zámecké nádvoří je možné umístit pódium, stánky s občerstvením, banketní a bufetové stoly, mobilní hlediště až pro 300 diváků. V přilehlém křídle zámku je zázemí pro catering. Až 50 hostů pojme historický krbový sál v jihovýchodním křídle zámku a je ideálním místem pro pořádání svatebních obřadů nebo porad a školení. Pro dokonalý průběh akce bez starostí se svěřte do péče zkušeného týmu našich odborníků, který se o Vás postará a vše dle Vašich požadavků připraví a zrealizuje.

Aktuální ceny apartmánů a další informace k Zámku Račice a tipech na výlety jsou k dispozici na www.zamekracice.cz.

Kontakt:
Zámek Račice u Vyškova
Račice 1
683 05 Račice-Pístovice
Tel. 515 555 549
info@zamekracice.czFoto:
1-Zámek.JPG
Zámek
Autor: provozovatel
2-Zámek.JPG
Zámek
Autor: provozovatel
3-Předzámčí.JPG
Předzámčí
Autor: provozovatel
4-předzámčí.JPG
Předzámčí
Autor: provozovatel
5-nádvoří.jpg
Nádvoří
Autor: provozovatel
6-zahradní posezení na zámku.jpg
Zahradní posezení na zámku
Autor: provozovatel
7-GRIL.jpg
Gril
Autor: provozovatel
8-POKOJ1.jpg
Pokoj1
Autor: provozovatel
9-POKOJ2.jpg
Pokoj2
Autor: provozovatel
10-POKOJ3.jpg
Pokoj3
Autor: provozovatel
11-KOUPELNA.jpg
Koupelna
Autor: provozovatel
12-KOUPELNA.jpg
Koupelna
Autor: provozovatel
13-KUCHYNĚ.jpg
Kuchyně
Autor: provozovatel
14-KUCHYNĚ.jpg
Kuchyně
Autor: provozovatel
15 JÍDELNA.jpg
Jídelna
Autor: provozovatel
16-KOLÁRNA.jpg
Kolárna
Autor: provozovatelZpět na „Ubytování / Restaurace / Zábava / Sport / Koupání a další užitečné možnosti na Vyškovsku“