Právě kvetou Sedlnické sněženky- vstup zdarma

Hledáte kam s dětmi o víkendu na výlet nebo na nějakou zajímavou akci? Právě v této části si sdílíme zajímavé jednorázovky, tedy jednodenní či vícedenní nebo víkendové zajímavé akce v Moravskoslezském kraji.
Chcete přidat "jednorázovou" akci? Kontaktujte nás!

Výletník, cestovatel, turista - moderátor/ka: iris

Uživatelský avatar
iris
Moderátor/ka
O výletech: 620
Registrován: čtv 05. říj 2017 10:52:38

Rodinný výlet Právě kvetou Sedlnické sněženky- vstup zdarma

Příspěvek od iris » ned 10. bře 2019 14:58:55

Nenechte si ujít právě v těchto dnech tisíce rozkvetlých kvítků sněženek.
Nejvíce jich je vidět v Sedlnickém zámeckém parku, kde jsou sněženky opravdu všude. Další místa s hustým porostem sněženek jsou v okolí podél říčky Sedlnice.
Místem vede naučná stezka sedlnicke-snezenky-pribor-vstup-zdarma- ... é sněženky.
Přesto že je zde květů stále hodně, nezapomeňte, že místo je přírodní rezervace a sněženky jsou chráněné.

Přílohy
Galanthus_nivalis_close-up_aka.jpg
<p><a href="https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Galanthus_nivalis_close-up_aka.jpg#/media/File:Galanthus_nivalis_close-up_aka.jpg"><img src="https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6d/Galanthus_nivalis_close-up_aka.jpg/1200px-Galanthus_nivalis_close-up_aka.jpg" alt="Galanthus nivalis close-up aka.jpg"></a><br>Autor: André Karwath aka <a href="//commons.wikimedia.org/wiki/User:Aka" title="User:Aka">Aka</a> – <span class="int-own-work" lang="cs">Vlastní dílo</span>, <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5" title="Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5">CC BY-SA 2.5</a>, <a href="https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=92691">Odkaz</a></p>Zpět na „Víkendové či jednodenní tipy na výlety a různé akce (Moravskoslezský kraj)“