Jak vložit tip na událost/výlet

Zde přidávat tipy na výlety od registrovaných výletníků + návod jak na přidat svůj tip na výlet + jak si vydělat psaním článků na webu.

Výletník, cestovatel, turista - moderátor/ka: Jirka

Andrea_tipy

Jak vložit tip na událost/výlet

Příspěvek od Andrea_tipy » stř 17. dub 2019 14:45:03

ŠTĚRKOVNA OPEN MUSIC 2019
Jubilejní 15. ročník hudebního festivalu Štěrkovna Open Music 2019 má vyprodanou třetí vlnu vstupenek. Festival mimořádných projektů dále doplnil program o kapely Čechomor, Traktor a Vypsaná fiXa. Letošní novinkou je bezhotovostní platební systém v celém areálu. Hudební svátek se koná 25. - 27. července na břehu hlučínského jezera.
Mimořádným projektem festivalu je Symphonic Dance Music. Jedná se o unikátní hudební spojení Janáčkovy filharmonie Ostrava a světoznámého DJ Lowa, doplněné o světelné a laserové efekty. Během hodiny a půl zazní největší taneční hity od 90. let jako například skladby od The Prodigy, Daft Punk nebo Chemical Brothers.
Dalšími lákadly třídenního hlučínského festivalu jsou Chinaski, Arakain & Lucie Bílá, Mig 21, Divokej Bill, ale třeba i kapely Jelen, Stromboli, Rybičky 48, raper Marpo a mnoho dalších. Součástí festivalu bude také speciální scéna pro děti ČEZ CirkulumArt, úschovna a půjčovna kol, a ČPZP herní zóna i pro dospělé.
Novinkou festivalu bude bezhotovostní platba v celém areálu. Cashless systém NFCtron zajistí návštěvníkům jednoduché, rychlé a hlavně pohodlné placení.
Pro více informací sledujte stránky www.sterkovnamusic.com, FB Štěrkovna Open Music 2019 a Instagram Štěrkovna Open Music. Lístky na festival koupíte webu ticketstream.czZpět na „PŘIDAT NOVÝ TIP NA VÝLET zde + návod jak přidávat tipy na výlety“