Jak vložit tip na událost/výlet

Zde přidávat tipy na výlety od registrovaných výletníků + návod jak na přidat svůj tip na výlet + jak si vydělat psaním článků na webu.

Výletník, cestovatel, turista - moderátor/ka: Jirka

Andrea_tipy

Jak vložit tip na událost/výlet

Příspěvek od Andrea_tipy » stř 17. dub 2019 14:06:33

Hledání velikonočních zajíčků

Přivítejte jaro a Velikonoce novými kousky do vašeho šatníku a zasoutěžte si o čokoládové zajíčky značky Lindt. Na velikonoční Bílou sobotu 20. dubna od 12- 18 hodin se v Outlet Arena Moravia můžete těšit na tradiční velikonoční zábavu HLEDÁNÍ VELIKONOČNÍCH POUKÁZEK na čokoládové zajíčky Lindt. Po celém venkovním areálu bude ukryto ve třech etapách (ve 12, 14 a 16 hodin) 50 velikonočních poukázek, které budete moci v prodejně Lindt vyměnit za zlatého velikonočního zajíčka značky Lindt.

Mimo to je pro vás připraven moderovaný doprovodný program, fotokoutek zdarma, maskot velikonočního zajíčka a soutěže o poukázky. Vrcholem velikonočního programu v Outlet Arena Moravia bude soutěž o velkého čokoládového zajíčka v hodnotě 1 500 Kč. Ze všech zúčastněných soutěžících, kteří vyplní registrační formulář, bude v závěru akce vylosován vítěz velkého zlatého čokoládového zajíčka.
Přijďte si užít atmosféru blížících se svátků a nakupte značkovou módu se slevou až 80 % po celý rok!Zpět na „PŘIDAT NOVÝ TIP NA VÝLET zde + návod jak přidávat tipy na výlety“